Sior Çorap 1978 yılında üretime başlamıştır. Dünya standartlarındaki yüksek teknolojiyle üretmiş olduğu çorapları, her yaştaki farklı beğenilere sahip tüketiciler tarafından beğeniyle giyilmektedir.Sior Çorap kalite felsefesi ile yasayan adaleti ilke edinmiş kalıcı, saygılı ve sorumluluk sahibi bir firmadır.

       Bütün bunları yetiştirdiği özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlar. Bu noktadan hareketle, yetişmiş elemanları ile üretimi sürdürürken modern teknolojilerin mümkün olabildiğince yer bulabilmesi için de, üzerine düsen sorumluluğun farkındadır. Ürün yelpazesini genişletirken tüketici ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket eder. Sior Çorap için müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez koşulu; iç ve dış müşterileriyle gerekli iletişim kanallarını kurmak ve onların beklenti ve şikayetlerini ele alarak kalite anlayışı başta olmak üzere ürün ve satış sonrası hizmetleri geliştirmektir.     

                  

 
Sior Çorap Sanayi Ticaret Ltd. Şti
Cebeci Cad. 649.Sok. No:16 Küçükköy  İstanbul  /  TÜRKİYE   Tel:  90 212 479 86 14 - 479 86 15    Fax:  90 212 479 80 60